• Тип уроку
  • І Організаційна частина.
  • ІІ Підготовка до свідомої навчальної праці.



  • страница1/19
    Дата08.11.2018
    Размер5.43 Mb.
    ТипУрок

    Інтеграл та його застосування


      1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19

    Урок з алгебри та початків аналізу на тему «Інтеграл та його застосування» в 11 класі
    Тема. Інтеграл та його застосування.

    Мета. Узагальнити і систематизувати дану тему. Розвивати вміння та навички

    використовувати теоретичний матеріал до розв’язування вправ,

    формувати вміння працювати самостійно, здатність аналізувати, робити

    висновки. Підготувати учнів до написання контрольної роботи.

    Формувати життєві навички, виробляти уважність, активність,

    працьовитість, зацікавленість результатами роботи, упевненість у

    необхідності знань, наполегливість у подоланні труднощів.

    Тип уроку. Урок узагальнення і систематизації знань.

    Форма проведення. Ділова гра.

    Хід уроку.

    Теорія без практики мертва або ж

    безплідна: практика без теорії

    неможлива або згубна. Для теорії

    потрібні знання, для практики, крім

    того ще й уміння.

    Декарт

    І Організаційна частина.

    - Чи всі готові до уроку ? Які запитання виникли при роботі над домашнім

    завданням ?



    Слово вчителя. Діти, я б хотіла сьогоднішній урок почати з такого запитання: «З чим у вас асоціюється слово «радість»? Про що ви подумали, коли я вимовила це слово? Що у вашому житті викликає саме це почуття? (варіанти відповідей – дружба, кохання, родина, спілкування, краса, здоров’я, хороша оцінка на уроці, похвала, …). Я б хотіла, щоб сьогоднішній урок приніс вам тільки позитивні емоції, адже він у нас - незвичайний, урок – ділова гра. Наше завдання - узальнити і систематизувати тему «Інтеграл і його застосування», розвивати вміння та навички використовувати теоретичний матеріал до розв’язування вправ, бо ще 4 століття тому назад відомий французький філософ, фізик і математик відмітив: «Теорія без практики мертва або ж безплідна: практика без теорії неможлива або згубна. Для теорії потрібні знання, для практики, крім того ще й уміння».

    А ще одним із наших завдань сьогодні на уроці є показати красу знань. Я б хотіла, щоб ви були красивими не тільки ззовні, але і внутрішньо - своїм розумом, своєю духовністю, своїм прагненням до самовдосконалення.


    ІІ Підготовка до свідомої навчальної праці.

    Сьогодні я виступаю генеральним директором фірми «Інтеграл», що надає свої послуги по розв’язуванню математичних завдань, пов’язаних з цією темою.

    А всі ви – мої потенційні робітники, адже у моїй фірмі є вакантні місця на різні посади. Я знайома з вашими резюме і маю уявлення про ваш досвід і професіоналізм. Як керівник, я зацікавлена у тому, щоб у моїй фірмі працювали якнайкращі спеціалісти, і тому сьогодні запросила вас на співбесіду. Кожна ваша відповідь чи виконане завдання буде приносити вам бали і на кінець уроку я вже матиму ваш рейтинг.

    Пропоную перше завдання: знайти первісну для даної функції, яку ви виберете самі. При виборі необхідно врахувати свої можливості і братися за виконання тієї вправи, з якою ви справитесь безпомилково.



    1. у = sin(3х – 4). (3б,) Відповідь: F(x) = - cos(3х – 4) + С

    2. у = 2 sin + 3cos6x. (4б.) F(x) = - 10cossin6х + С

    3. у = x2 + (5б.) F(x) = + + C

    - Хто виконав 1-ше завдання отримує в нашій фірмі звання «учень», кому виявилось під силу 2-ге – буде «спеціалістом», ну а хто справився з 3-м, найважчим, завданням – той «експерт». Не сумуй, якщо ти – «учень», значить попереду в тебе цікавий шлях пізнання, не заспокоюйся, якщо ти – «спеціаліст», тобі ще є куди рости, не гордись, якщо ти - «експерт» - у світі є багато, чого ти не знаєш. Прошу вас зайняти місця за окремими столами. ( Учні займають місця за столами з написами «Учні», «Спеціалісти», «Експерти»).


      1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19

    Коьрта
    Контакты

        Главная страница


    Інтеграл та його застосування